Video galerijaVideo

SERIJA A: Inter se mučio pa pregazio Lacio (VIDEO)

N.R.21.12.201622:38FOTO:Youtube Printscreen/

U jednom od derbija 18. kola Serije A Inter je savladao Lacio sa 3:0.  Gosti su tokom prvih 30 minuta imali terensku inicijativu propustivši nekoliko prilika za gol. Do kraja prvog poluvremena koje je proteklo u visokom ritmu Inter je uspeo da zaigra nešto bolje, da bi u drugom poluvremenu uspeo da dođe do gola. Banega je fantastičnim golom doveo svoj tim u vođstvu. Usledila su dva gola Ikardija i time su rešene sve dileme oko pobednika utakmice. Banega je pri trećem golu Intera asistirao svom sunarodniku. U dresu Lacija svih 90 minuta odigrali su Dušan Basta i Sergej Milinković-Savić.

Ever Banega Goal HD - Inter 1-0 Lazio 21.12.2016by marcelinocortese